Zadanie 3. Zastanówcie się i powiedzcie, w jaki sposób zostało wprowadzone do utworu napięcie. Zwróćcie uwagę na następujące elementy:a. okoliczności i miejsce wydarzeńsposób pojawienia się potworac. funkcja dialogów i wypowiedzi bohaterów w budowaniu napięcia i nastroju grozyd. najbardziej dramatyczne wydarzeniae. wyrazy i wydarzenia budujące napięcie i grozę (np. okrzyk rozpaczy)f. sformułowania opisujące efekty walki (np. sypiąc iskrami)g. jakie znaczenia dla akcji ma zniknięcie Gandalfa w otchłani.

Język polski 6. Podręcznik cz. 1 zadanie zadanie 3 strona 50

Rozwiązanie

W analizowanym utworze napięcie zostało wprowadzone za pomocą różnych elementów, które składają...

Rozwiązanie zadania w kategorii premium!

Wykup pakiet Premium, aby uzyskać dostęp do całej zawartości serwisu

Wykup dostęp

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie

Zadanie rozwiązane jakiś czas temu

To zadanie pochodzi ze strony 50 podręcznika 'Język polski 6. Podręcznik cz. 1' z przedmiotu Język polski i jest zadaniem nr Zadanie 3 rozwiązanym w odpowiedzi.pl. Odpowiedź na to zadanie przygotował Anna Salańska

To zadanie zostało ocenione na

3.00

Oceń to zadanie

Ocen: Zastanówcie się i powiedzcie, w jaki sposób zostało wprowadzone do utworu napięcie. Zwróćcie uwagę na następujące elementy:a. okoliczności i miejsce wydarzeńsposób pojawienia się potworac. funkcja dialogów i wypowiedzi bohaterów w budowaniu napięcia i nastroju grozyd. najbardziej dramatyczne wydarzeniae. wyrazy i wydarzenia budujące napięcie i grozę (np. okrzyk rozpaczy)f. sformułowania opisujące efekty walki (np. sypiąc iskrami)g. jakie znaczenia dla akcji ma zniknięcie Gandalfa w otchłani.

Oceń
Aby, wykupić dostęp do rozwiązania zadaniania o treści 'Zastanówcie się i powiedzcie, w jaki sposób zostało wprowadzone do utworu napięcie. Zwróćcie uwagę na następujące elementy:a. okoliczności i miejsce wydarzeńsposób pojawienia się potworac. funkcja dialogów i wypowiedzi bohaterów w budowaniu napięcia i nastroju grozyd. najbardziej dramatyczne wydarzeniae. wyrazy i wydarzenia budujące napięcie i grozę (np. okrzyk rozpaczy)f. sformułowania opisujące efekty walki (np. sypiąc iskrami)g. jakie znaczenia dla akcji ma zniknięcie Gandalfa w otchłani.' przejdź tutaj.
Informacje o książce
Język polski 6. Podręcznik cz. 1

Język polski 6. Podręcznik cz. 1

Rok wydania

2019

Wydawnictwo

MAC

Autorzy

Piotr Zbróg

ISBN

978-83-810-8529-8

Rodzaj książki

Podręcznik

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Anna Salańska

zobacz profil

Nauczyciel języka polskiego klas 4 - 8 Szkoły podstawowej

Czy wiesz, że?

Anna Salańska rozwiązała 644 zadań w naszym serwisie